Engelli Dostu Oda

Değerli misafirlerimiz için rahatlık ve kaliteden ödün vermeden dizayn edilmiştir. Engelli dostu standart odalarımız, yeşilin her tonunu barındıran huzur dolu manzaralara açılmaktadır. Engelli dostu oda seçeneğimiz eşsiz konaklama deneyimi sunuyor. Hassasiyetle tesis edilmiş engelli odalarımız her noktası buna göre özel olarak düzenlenmiş olan, standart oda seviyesinde, aynı kalite ve hizmetlere sahiptir. Standart odalarımızda da, tüm odalarımızda da mevcut olan ücretsiz karşılama tepsisi sunumu mevcuttur. Bu tepside, yol yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz, çay ve kahve gibi içecek seçenekleri ve su ısıtıcı bulunmaktadır.

Deluxe Suit Odalar

Değerli misafirlerimiz için rahatlık ve kaliteden ödün vermeden dizayn edilmiştir. Deluxe suit odalarımızın her biri dağ ve eşsiz deniz manzarasına sahip son derece konforlu olan birbirinden farklı konseptleri ile dikkat çekmektedir. Birbirinden kapıyla ayrılan iki ayrı oda olup bir tarafında konforlu yatak diğer tarafında koltuk takımı bulunmaktadır.

Aile Odaları / Bağlantılı Odalar

Değerli misafirlerimiz için rahatlık ve kaliteden ödün vermeden dizayn edilmiştir. Her biri Amasra Dağlarını ve denizini gören, çocuklu ve geniş ailelerin birlikte rahatça konaklayabileceği, birbirinden kapıyla ayrılan iki ayrı odanın yer aldığı aile odalarımızda tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üç Kişilik Standart Odalar

Tatil ve iş amaçlı tüm konaklamalarınızda tarih ve doğayı birlikte yaşamanıza imkan sunar. Değerli misafirlerimiz için rahatlık ve kaliteden ödün vermeden dizayn edilmiştir. Her biri Amasra dağ ve deniz manzaralı odalarımızda 3 kişilik yatak bulunmaktadır.

Çift Kişilik Standart Odalar

Şıklığın konforla birleştiği 67 odası ile misafirlerimize özel bir tatil deneyimi yaşatan Diamond, Amasra, deniz ve doğa manzaraları ile her anınıza ayrı bir huzur katıyor. Siz değerli misafirlerimiz için rahatlık ve kaliteden ödün vermeden dizayn edilmiştir. Her biri Amasra dağ ve deniz manzaralı odalarımızda çift kişilik yatak ve isteğe göre 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır.